Pourywane lusterka, wygięte wycieraczki, uszkodzona karoseria. Ktoś w nocy zniszczył kilkanaście aut w Lublinie

Nieznany sprawca uszkodził lusterko w zaparkowanym samochodzie
Nieznany sprawca uszkodził lusterko w zaparkowanym samochodzie | fot. nadesłane

W nocy z wtorku na środę w Lublinie nieznany sprawca lub sprawcy uszkodzili lusterka, wycieraczki i karoserię w kilkunastu samochodach zaparkowanych na Kośminku. Sprawa została zgłoszona na policję.

Wandal uszkodził kilkanaście aut w Lublinie

„W nocy z wtorku na środę (14/15 listopada) wandale uszkodzili kilkanaście aut od ul. Wierzbowej do ul. Olchowej i dalej. Pourywane lusterka i wycieraczki w samochodach zaparkowanych przy ulicy i na pobliskich parkingach” – napisała do nasz czytelniczka.

„Wandale zmierzyli również się z dużymi śmietkami (kontenerami), które poprzewracali. Małe przyuliczne kosze zostały powyrywane. Należy nagłośnić sprawę, bo to już nie pierwszy raz na naszym osiedlu grasują wandale” – dodaje.

Nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie potwierdza, że w środę funkcjonariusze otrzymali kilka zgłoszeń. – „Oczywiście szukamy sprawców. Jeśli ktoś z mieszkańców jeszcze nie zgłosił szkody, to prosimy o kontakt z najbliższym komisariatem” – dodaje.

Policja zabezpieczyła monitoring i szuka sprawcy lub sprawców. Sprawę aktu wandalizmu prowadzi 3. komisariat Policji przy ul. Kunickiego 42, tel. 47 811 58 00 lub 112.

Zdjęcia

Urwane lusterko w zaparkowanym samochodzie
Urwane lusterko w zaparkowanym samochodzie | fot. nadesłane

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.