Potrącenie starszej kobiety na przejściu dla pieszych. Korek od ronda przy Makro

ambulans karetka pogotowia ratunkowego
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W rejonie skrzyżowania ulic Krańcowej i Pogodnej auto wjechało w przechodzącą przez przejście dla pieszych starszą kobietę. W miejscu zdarzenia jest już zespół ratownictwa medycznego i policja. Wstępują utrudnienia w ruchu.

Kobieta potrącona na przejściu

Do zdarzenia doszło w środę (11.01) około godz. 12.30 na ul. Krańcowej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Pogodną doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault potrącił starszą kobietę przechodzącą przez pasy.

Świadkowie zdarzenia od razu zainterweniowali. Udzielili kobiecie pomocy i wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Na miejscu pojawili się również policjanci. Występują utrudnienia w ruchu. Jeden pas ul. Krańcowej w kierunku ul. Droga Męczenników Majdanka jest zablokowany.

Kierowcom polecamy omijać to miejsce, bo korek sięga już ronda przy Makro.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.