Potrącenie na przejściu dla pieszych. Nastolatek trafił do szpitala

Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Zana
Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Zana | fot. czytelnik Bartek

Do groźnego zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w Lublinie na ul. Zana. Kierowca samochodu osobowego potrącił przechodzącego przez jezdnię nastolatka. Poszkodowany trafił do szpitala.

Potrącenie na ul. Zana

Do zdarzenia doszło w piątek (18.08) około godz. 17.40 na ul. Zana w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Krasińskiego doszło do potrącenia pieszego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem poruszał się od ronda Nauczycieli Tajnego Nauczania w kierunku al. Kraśnickiej.

Gdy minął przystanek autobusowy Zana Leclerc 04, nie zauważył nastolatka, który w tym momencie przechodził przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Doszło do potrącenia pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany nastolatek został przetransportowany do szpitala.

Czynności na miejscu potrącenia wykonywali również policjanci. Teraz będą ustalać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zobacz także: Miasto planuje przebudowę ul. Zana. Wymienią nawierzchnię, wyznaczą lewoskręty i zabiorą po pasie dla autobusów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.