Potrącenie na pasach w centrum Lublina. Pijany pieszy wtargnął przed jadącego peugeota

Potrącenie pieszego na przejściu na ul. Zamojskiej
Potrącenie pieszego na przejściu na ul. Zamojskiej | fot. czytelnik Adam

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Zamojskiej w Lublinie. Potrącony pieszy ze złamaniem kończyny trafił do szpitala. Mundurowi apelują o rozwagę i ostrożność na drodze zarówno kierowców, jak i pieszych.

Pieszy był pod wpływem alkoholu

Do zdarzenia doszło w czwartek (13.04) około godz. 19.45 na ul. Zamojskiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot 41-latek jechał ul. Zamojską w kierunku al. Unii Lubelskiej. Będąc na wysokości sklepu Żabka, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 57-letniego mężczyznę.

Pieszy doznał urazu i ze złamaną kończyną został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że w jego organizmie znajdował się alkohol. Natomiast kierowca peugeota był trzeźwy. W sprawie potrącenia pieszego policja prowadzi dalsze czynności.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Rzetelność Waszego artykułu powala. Pieszy szedł z lewej na prawą więc jakie wtargnął? Dramat