Poszukiwany nie chciał otworzyć drzwi, więc zapadła decyzja o siłowym wejściu. Mołdawianin odpowie za pobicie mieszkańca

Mołdawianin ukrywał się przed policją
Mołdawianin ukrywał się przed policją | fot. KWP Lublin

Mołdawianin ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od lipca. Poszukiwany był za pobicie mężczyzny na przystanku przy ul. Krężnickiej w Lublinie. Został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie miasta po siłowym wejściu służb do środka.

Mołdawianin ukrywał się przed policją

Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 37-letniego obywatela Mołdawii. W poniedziałek (25.09) poszukiwacze udali się pod wskazany adres na terenie Lublina, gdzie miał przebywać 37-latek.

„37-latek nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do mieszkania i udawał, że go tam nie ma. Nie otworzył drzwi, nawet kiedy na miejsce przyjechali strażacy, którzy pomogli policjantom w dostaniu się do mieszkania” – mówi mł. asp. Kamil Karbowniczek z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna poszukiwany był od lipca nakazem doprowadzenia do zakładu karnego. Poszukiwany był za pobicie mieszkańca powiatu lubelskiego, do którego doszło w ubiegłym roku na przystanku przy ul. Krężnickiej w Lublinie. Za to przestępstwo ma do odsiadki 15 miesięcy pozbawienia wolności.

37-letni obywatel Mołdawii trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Zobacz także: Atak na posłankę Martę Wcisło na targowisku w Opolu Lubelskim. Policjanci zatrzymali 55-latka

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.