Poszukiwany listem gończym wpadł, bo jego kryjówkę zdradził… kot. Kitek siedział przy szafie, w której się ukrył

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 20-latka
Policjanci zatrzymali poszukiwanego 20-latka | fot. KMP Lublin

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 20-letniego mieszkańca Lublina. Kryjówkę wskazał kot, który patrzył na drzwi szafy, w której ukrył się poszukiwany. Młody mężczyzna najbliższe pół roku spędzi w celi.

Kot wskazał kryjówkę

We wtorek (28.03) poszukiwacze z 7. Komisariatu Policji w Lublinie wpadli na trop 20-latka. Mężczyzna od pewnego czasu był poszukiwany za zniszczenie mienia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, iż może przebywać w jednym z lubelskich mieszkań. Mundurowi udali się pod wskazany adres.

Drzwi do lokalu otworzyła im matka poszukiwanego. Kobieta oświadczyła, że od dawna nie widziała swojego syna. Operacyjni jednak nie do końca jej uwierzyli i postanowili przeszukać mieszkanie – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Gdy funkcjonariusze weszli do pokoju, od razu zauważyli czarnego kota, który siedział na podłodze i patrzył na drzwi szafy. Policjanci zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie czworonoga i już po chwili wyciągnęli 20-latka ukrytego za stosem ubrań. Mężczyzna od razu został zatrzymany.

Policjanci po wykonaniu niezbędnych czynności przewieźli go do zakładu karnego, gdzie z powodu popełnianego wcześniej przestępstwa spędzi najbliższe pół roku.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.