Poszukiwany listami gończymi podróżował busem do Parczewa. Przesiadł się prosto do radiowozu

policjant prowadzi zatrzymanego mężczyznę
fot. KPP Parczew

Nietypowe okoliczności zatrzymania

Kryminalni z Parczewa zatrzymali 39-latka, który poszukiwany był 2 listami gończymi. Nietypowe były okoliczności jego zatrzymania, bowiem wpadł w ich ręce, gdy podróżował busem. Zaskoczony obrotem spraw 39-latek musiał przesiąść się do radiowozu. Podróż zakończył za kratkami zakładu karnego, gdzie spędzi 10 miesięcy.

Parczewscy policjanci od pewnego czasu prowadzili działania poszukiwawcze za 39 latkiem, za którym zostały wydane dwa listy gończe, celem doprowadzenia do zakładu karnego. Kryminalni uzyskali informację, że poszukiwany w tym momencie może podróżować busem w kierunku Parczewa. W trakcie prowadzonych działań trafnie wytypowali busa, którego zatrzymali w bezpiecznym miejscu.

Wewnątrz siedział poszukiwany, który był bardzo zaskoczony widokiem policjantów. Poszukiwany listami gończymi 39-latek prosto z busa przesiadł się do radiowozu, a następnie został przewieziony do zakładu karnego. Za kratkami spędzi łącznie 10 miesięcy zasądzonej kary — informuje Sierżant sztabowy Anna Borowik.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.