Poszukiwany ENA i trzema listami gończymi zatrzymany po 16 latach

Policjanci na służbie w maseczkach
Policjanci na służbie w maseczkach | fot. shutterstock

Lubelscy „łowcy głów” zatrzymali 42-latka poszukiwanego od 16 lat trzema listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna, skazany za kierowanie zbrojną grupą przestępczą, która przerzucała nielegalnych emigrantów z Azji do UE, ukrywał się w województwie łódzkim.

„Łowcy Głów” schwycili przestępcę po długiej ucieczce

Funkcjonariusze ustalili miejsce pobytu poszukiwanego na terenie powiatu zduńskowolskiego i dokonali zatrzymania we współpracy z policją z garnizonu łódzkiego. Skazany za kierowanie grupą przestępczą, nielegalne posiadanie broni i udział w pobiciu, ma odbyć prawie 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymano podejrzanego po 16 latach
Poszukiwany ENA i trzema listami gończymi

Wszelkie informacje dotyczące poszukiwanych przestępców można przekazywać Wydziałowi Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod numerem telefonu 798 003 676.

Czy uważasz, że obecne metody ścigania przestępców są skuteczne? Podziel się swoją opinią w komentarzach lub udostępnij artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.