Postanowili nie płacić, wyszli ze sklepu z sześcioma parami spodni. Szuka ich policja

Wizerunek osób, które mogą mieć związek z kradzieżą spodni ze sklepu
Wizerunek osób, które mogą mieć związek z kradzieżą spodni ze sklepu | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina publikują wizerunek dwóch osób, które są podejrzewane o kradzież sześciu par spodni z jednego ze sklepów w galerii handlowej VIVO! Lublin.

Ukradli spodnie ze sklepu w VIVO! Lublin

Do zdarzania doszło pod koniec września 2023 r. w galerii handlowej VIVO! Lublin przy al. Unii Lubelskiej. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, do jednego z działającym tam sklepów weszły dwie osoby, które prawdopodobnie później dokonały kradzieży.

„Sprawcy wykorzystali nieuwagę personelu i dokonali kradzieży 6 par jeansów o wartości kilkuset złotych” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek potencjalnych sprawców nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Oryginalne zdjęcie jest dostępne pod adresem: https://lublin.policja.gov.pl/llu/informacje/aktualnosci/141818,Poszukujemy-sprawcow-kradziezy.html

Przypomnijmy, że policjanci z Lublina poszukują również młodego mężczyzny, który w tej samej galerii handlowej ukradł markowy zegarek. O tym pisaliśmy tu: Kradzież zegarka w galerii VIVO! Lublin. Policja szuka tego mężczyzny

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.