Kradzież zegarka w galerii VIVO! Lublin. Policja szuka tego mężczyzny

Młody mężczyzna ukradł zegarek w galerii handlowej VIVO! Lublin
Młody mężczyzna ukradł zegarek w galerii handlowej VIVO! Lublin | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina opublikowali wizerunek młodego mężczyzny podejrzewanego o kradzież zegarka w galerii handlowej VIVO! Lublin i proszą o kontakt wszystkich, którzy go rozpoznają.

Ukradł zegarek w galerii handlowej

Do zdarzania doszło na terenie galerii handlowej VIVO! Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, do jednego ze sklepów mieszczących się w galerii weszło dwóch mężczyzn.

„Jeden z nich wykorzystując nieuwagę personelu podczas mierzenia, dokonał kradzieży zegarka o wartości kilkuset złotych” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Wizerunek potencjalnego sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z 1. komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Unii Lubelskiej 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Policjanci zapewniają anonimowość.

Oryginalne zdjęcie mężczyzny jest dostępne pod adresem: https://lublin.policja.gov.pl/llu/informacje/aktualnosci/141816,Poszukujemy-tego-mezczyzny.html

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.