Posiadacze iPhone’ów mogą pobrać już aplikację Lubika na telefony

telefon iphone ios
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Po czterech dniach opóźnienia posiadacze iPhone’ów mogą pobrać na swoje telefony aplikację Lubika do zakupu biletów oraz planowania podróży komunikacją miejską w Lublinie.

Aplikacja Lubika na iPhone

„W dniu wczorajszym (4.10) po godz. 23 właściciele urządzeń mobilnych z systemem iOS mogli już skorzystać z aplikacji Lubika – sklep App Store udostępnił ją dla użytkowników” – informuje Monika Fisz z Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

O opóźnieniu w udostępnieniu aplikacji Lubika dla urządzeń z iOS pisaliśmy w tym materiale: Aplikacja Lubika na Androida zbiera fatalne oceny. Użytkownicy iOS muszą uzbroić się w cierpliwość

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.