Pościg i obława za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. Porzucił auto, próbował się ukryć

Policyjna obława za kierowcą na parkingu przy al. Andersa
Policyjna obława za kierowcą na parkingu przy al. Andersa | fot. czytelniczka Justyna

Policjanci w czwartkowe popołudnie przeprowadzili obławę za mężczyzną, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej na terenie Lublina i próbował uciec funkcjonariuszom. W akcję zatrzymania zaangażowano wiele patroli policji.

Obława za poszukiwanym mężczyzną

Do zdarzenia doszło w czwartek (6.04) po godz. 16. Do naszej redakcji odezwali się zaciekawieni mieszkańcy, którzy dopytywali o akcję policji, która miała być prowadzona w północno-wschodniej części miasta. W akcji brało udział kilkanaście patroli policji, czego nie dało się nie zauważyć, przejeżdżając ulicami miasta.

Patrole policji były widziane szczególnie w dzielnicy Kalinowszczyzna. Na jednym z parkingów przy al. Andersa jedna z naszych czytelniczek zarejestrowała akcję mundurowych, a dokładnie moment zatrzymania mężczyzny. Ukrył się on pomiędzy składowiskiem barierek i ogrodzeń. Gdy policjanci prowadzili poszukiwania w okolicy, ten wyszedł z podniesionymi rękami.

Młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie informuje, że akcja miała związek z zatrzymaniem poszukiwanego mężczyzny. Miał on nie zatrzymać się do kontroli. Najpierw podjął ucieczkę samochodem, potem porzucił auto i kontynuował ucieczkę pieszo. W akcję zatrzymania zaangażowano większe siły funkcjonariuszy.

Potwierdza też, że uciekiniera udało się zatrzymać. Policja na ten moment nie ujawnia szczegółów.

Aktualizacja: Pościg ulicami Lublina, ranny policjant i broń w aucie. Poznaliśmy szczegóły dotyczące wczorajszego zatrzymania

Nagranie z zatrzymania

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.