Premium za darmo. Popularny portal umili Wam kwarantanne. Koronawirus #zostańwdomu

Zostańwdomu

W końcu masz czas dla siebie. Jak go wykorzystasz? Na naukę, zabawę, rozrywkę, a może przyjemności?Cokolwiek zrobisz, rób to w domu. Przestrzegaj zasad kwarantanny, myj ręce, zachowuj bezpieczną odległość i nie narażaj innych. Pomóż sobie i nam Wszystkim.

W czasach, gdy papier toaletowy stał się niemal towarem deficytowym, a dbanie o higienę priorytetem prawie wszyscy w te słoneczne wiosenne dni siedzimy w domach. Tak tak to wszystko dla większego dobra i szybkiego zakończenia pandemii. Teraz mamy czas dla siebie i naszych bliskich, którego wcześniej brakowało. Pół biedy jak mieszkasz z kimś, bo zawsze jest się do kogo odezwać i mniej odczuwasz skutki przymusowej izolacji.

Izolacja w domu, aktywuj premium konto
źródło: Unsplash

Co robić by nie zwariować, gdy jesteś tylko ty? Możesz aktywować darmowe premium

Na pytanie ile to potrwa trudno doszukiwać się jednoznacznej odpowiedzi. Wzrost zachorowań dopiero przed nami, jedyne co możemy zrobić to ograniczać liczbę chorych poprzez nie przychodzenie tam gdzie nie musimy. Konsekwentne siedzenie w domu i realizowanie aktywności na które pozwalają warunki to skuteczne narzędzie do walki z COVID-19 jak pokazują doświadczenia z innych części świata. Podobnego zdania są szefowie opisywanego portalu, którzy za pośrednictwem nowej strony projektu tłumaczą jak może zachować się krzywa zachorowań, gdy zbagatelizujemy grożące nam niebezpieczeństwo.

 Ankieta wyboru usługa Premium Stayhomehub

Cały miesiąc rozrywki za darmo

Darmowy dostęp do usługi premium ma swoim zasięgiem objąć cały świat i potrwać cały miesiąc do 23 kwietnia. W ten sposób portal chcę za wszelką cenę chce zatrzymać w domach kolejne osoby i umilić wszystkim czas kwarantanny. Zwykle dostęp do tej usługi to koszt 9,99 dolarów miesięcznie (95,88 dolarów rocznie, czyli równowartość 406 złotych). Dlatego #zostańwdomu masz do tego kolejny dobry powód.

Formularz rejestracji darmowego konta premium

Dbaj o siebie i innych

Jeżeli jednak z przyczyn wyższej konieczności będziesz musiał(a) wyjść na zewnątrz stosuj się do zaleceń, przedstawionych w projekcie.

  • myj ręce regularnie
  • zachowuj bezpieczną odległość od innych osób

W Polsce jest około 10 tysięcy respiratorów potrzebnych nie tylko osobom z koronawirusem. Zanim wpadniesz na pomysł, by wyjść wbrew zaleceniom przemyśl to. Odejmij pracy lekarzom, pielęgniarkom i ratownikom, którzy i tak są już przeciążeni nadmiarem pracy, która na nich spadła.
Nie bądź egoistą i #niekłammedyka, bo nie będzie miał kto Cię leczyć.


Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.