Poranne potrącenie pieszej na przejściu. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala

karetka pogotowia ratunkowego
Karetka pogotowia ratunkowego | fot. Dominik Wąsik

W poniedziałek rano na ul. Choiny w Lublinie doszło do wypadku z udziałem pieszej. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Potrącenie na ul. Choiny

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałek (9.01) około godz. 6.30 na ul. Choiny w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-latek kierujący samochodem marki Opel Astra jadąc lewym pasem, poruszał się w kierunku ul. Zelwerowicza.

Zbliżając się do oznakowanego przejścia dla pieszych, nie zachował należytej ostrożności i potrącił znajdującą się na pasach kobietę, która przechodziła z lewej strony na prawą. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący oplem był trzeźwy. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.