Popularna sieć sklepów rozda mieszkańcom śniadania i vouchery na zakupy. Sprawdź, kiedy i gdzie [SZCZEGÓŁY]

Barista robi kawę
Barista robi kawę | fot. Adobe Stock

Sieć sklepów ALDI rozwija się w Lublinie i w najbliższym czasie planuje otwarcia kolejnych marketów. Z tej okazji chce zaprosić mieszkańców na wyjątkowe śniadanie. W akcji promocyjnej weźmie udział popularna aktorka Sonia Bohosiewicz. Sprawdź, kiedy i gdzie będzie można otrzymać śniadanie za darmo.

Śniadanie za darmo w Lublinie

Obecnie sieć ALDI posiada cztery sklepy w Lublinie, a kolejne dwa są w trakcie budowy. Z tej okazji popularny dyskont przygotował smaczną niespodziankę dla mieszkańców – pyszną kawę, produkty śniadaniowe oraz vouchery na zakupy, które będzie można zrealizować w wybranych sklepach sieci.

„Zapraszamy Lublinian na śniadanie w ramach akcji COŚ na dzień dobry z ALDI. Będziemy serwować m.in. nasze chrupiące, ciepłe i świeże pieczywo, pyszną kawę, której będzie można skosztować w foodtruckach oraz gwarantujemy niezapomniane spotkanie z naszą ambasadorką” – mówi Natalia Nowakowska, menadżer ds. strategii i zakupu mediów ALDI.

Śniadaniowe foodtrucki pojawią się w piątek 8 września od godz. 7:30 w trzech lokalizacjach: na Placu Zamkowym, Placu Wolności i Dworcu PKS. W tych samych miejscach hostessy będą rozdawać paczki. Pula paczek wynosi łącznie 1 200 sztuk. A oto co lublinianie zjadą w paczkach:

  • świeżo wypieczone, chrupiące pieczywo z ALDI,
  • batoniki,
  • owoce,
  • część paczek będzie miała dodatkowe produkty słodkie, takie jak masło orzechowe lub krem czekoladowy, a część będzie bardziej wytrawna z chrupkim chlebem bądź popularnym grissini.

Akcja COŚ na dzień dobry z ALDI w Lublinie potrwa od godziny 7.30 do wyczerpania zapasów.

Zobacz także: Mała i średnia kawa w McDonalds za 6 złotych. Do kiedy promocja Dobre Dni Dobrej Kawy? [DATA, REGULAMIN]

Sonia Bohosiewicz przyjedzie do Lublina

Ambasadorką akcji COŚ na dzień dobry z ALDI jest popularna aktorka Sonia Bohosiewicz. To właśnie ją będzie można spotkać w najbliższy piątek w Lublinie. Sonia podzieli się swoimi zwyczajami śniadaniowymi i zapyta mieszkańców Lublina o ich upodobania żywieniowe.

Lista sklepów ALDI w Lublinie:

  • al. Spółdzielczości Pracy 68
  • ul. Ireny Sendlerowej 2
  • ul. Nałkowskich 211
  • ul. Jana Pawła II 51

Sklepy ALDI w budowie:

  • ul. Gospodarcza 34
  • ul. Głuska 24

Zobacz także: Nowy sklep jest już gotowy, ale na otwarcie jeszcze poczekamy. Powodem brak dojazdu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.