Ponury czwartek w Lublinie. Warto dziś zabrać ze sobą parasol

Opady deszczu
Opady deszczu | fot. Dominik Wąsik

Pogoda na dziś – 13.06. W czwartek aura nie będzie nam sprzyjać. Na niebie dominować będą chmury, z których popada deszcz. Wychodząc z domu, warto zabrać ze sobą parasol.

Lublin. Pogoda na dziś – czwartek 13.06

W dzień (13.06) zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Wysokość opadów od 10 do 20 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna w Lublinie do 13°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

W związku z prognozowanymi opadami deszczu, które mogą nam towarzyszyć w Lublinie przez większą część dnia, warto zabrać ze sobą dzisiaj parasol.

W nocy (13/14.06) zachmurzenie duże, w drugiej połowie postępujące od zachodu większe przejaśnienia. Opady deszczu, początkowo okresami o natężeniu umiarkowanym. Wysokość opadów od 5 do 15 litrów na metr kwadratowy. Temperatura minimalna do 11°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków północnych.

Źródło: IMGW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.