Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek” na terenie dzielnicy Dziesiąta

dziesiąta dzielnica lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Blisko trzy tysiące przebadanych kierowców na zawartość alkoholu w organizmie – to działania policjantów z lubelskiej drogówki podczas dzisiejszego poranka na terenie dzielnicy Dziesiąta.

Dzisiejsze działania policjantów z lubelskiej drogówki rozpoczęły się już o godzinie 4 nad ranem. Koncentrowały się głównie na głównych ulicach dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Policjantów wspierali funkcjonariusze z Wydziału Żandarmerii Wojskowej – Lublin.

Do godziny 10.00 ujawnili 10 kierowców, którzy kierowali na podwójnym gazie. Niechlubną rekordzistką okazała się 44-latka, która miała prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo dwóch kierujących nie posiadało uprawnień do kierowania.

Policjanci informują, że takie kontrole będą prowadzone również w innych dzielnicach Lublina.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.