Poniatowa: Mieli dość zaśmieconego lasu, więc posprzątali go sami. Oto efekt [ZDJĘCIA]

33
Dwaj mieszkańcy Poniatowej posprzątali tzw. las na Goliacie | fot. nadesłane

Dwaj mieszkańcy Poniatowej mieli dość zaśmieconego tzw. lasu na Goliacie i wzięli sprawę ze własne ręce. Znaleźli w nim mnóstwo śmieci: plastik, szkło, papier, a także tworzywa z gumy.

„W czwartek wspólnie z kolegą charytatywnie zrobiliśmy małą akcję „Zielona Poniatowa”. Posprzątaliśmy las koło Goliata, gdzie była wylęgarnia syfu, który zostawiają tam „ludzie”. Trochę pracy włożone i aż miło na duchu. Apel do wszystkich brudasów – sprzątajcie po sobie w lesie śmiecie” – pisze w mailu do redakcji czytelnik Rafał.

Worki z zebranymi śmieciami zostały na miejscu, lecz jak poinformował nas pan Rafał, dzisiaj ktoś z GPGK ma zjawić się na miejscu i odebrać odpady.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.