Ponad 25 tysięcy wolnych szczepionek w Lublinie w najbliższych 30 dniach

Szczepienie przeciw Covid-19
Szczepienie przeciw Covid-19 | fot. Katarzyna Link, LUW

Od wtorku na stronie gov.pl/szczepimysie dostępna jest opcja sprawdzenia liczby wolnych terminów szczepień w powiatach w ciągu następnych 7 i 30 dni.

Wolne terminy na szczepienia w Lublinie

„Wprowadziliśmy nowe udogodnienie do raportu, które pomoże w znalezieniu terminu szczepienia. Od wtorku istnieje możliwość sprawdzenia w powiatach liczby wolnych terminów na następne 7 oraz 30 dni” – czytamy na profilu akcji SzczepimySię.

Jak wynika z raportu liczba wolnych terminów szczepień dla Lublina na najbliższe 7 dni to 5790 a na 30 dni 25463. Dla powiatu lubelskiego to odpowiednio 1266 i 6149.

Przypomnijmy, że od 17 maja zostanie skrócony czas podawania drugiej dawki szczepionek. Największe zmiany dotyczą szczepionki AstraZeneca, gdzie okres pomiędzy szczepieniami zmieni się – z blisko 3 miesięcy do 5 tygodni. Czytaj dalej…

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.