Pomóżmy w zbiórce „Słodziaków” dla małych pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

71074050 2471746919574589 2835108075298357248 o
Naklejki Gangu Słodziaków w Biedronce | fot. nadesłane

Tak mała rzecz z naszej strony może przynieść uśmiech wielu dzieci przebywających w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Warto zbierać naklejki „Gang Słodziaków” w Biedronce i przekazać je na cel dobroczynny.

Mieszkańcy Lublina postanowili się zmobilizować i wspólnymi siłami zagwarantować prezenty dzieciom z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Co ciekawe nie jest to zbiórka pieniędzy, a właśnie naklejek z  Biedronki „Gang Słodziaków”, które następnie są wymieniane na maskotki, które trafiają do małych pacjentów.

Stoisz przy kasie w Biedronce i mówisz „nie zbieram naklejek”? Albo odebrałeś słodziaka i pozostałe naklejki nie są Ci potrzebne? Możesz w łatwy sposób, bez nakładu finansowego, zrobić prezent dla pacjentów z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie, którzy Święta Bożego Narodzenia będą zmuszeni spędzić w szpitalu” – czytamy w opisie akcji.

Czy zbiera Pan/Pani naklejki? – TAK!

Na czym to dokładnie polega? Niepotrzebne naklejki z sieci sklepów Biedronka oddajesz do wyznaczonego punktu lub wysyłasz pocztą na wskazany adres. Organizatorzy akcji odbierają na bieżąco z zebranych naklejek maskotki i w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia rozdają pacjentom Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Lista lokalizacji w Lublinie, gdzie osobiście możesz oddać naklejki Gang Słodziaków”

– SKLEP odido ul. Sokola 17 Lublin (w godzinach pracy sklepu)
– SKLEP Żabka ul. Pogodna 34 Lublin (w godzinach pracy sklepu)
– IM MOTORS ul. Cisowa 11 Lublin (pn-pt 9.00-17.00, sobota 10.00-14.00)
– biuro projektowe ul. Jesienna 5 Lublin (godz. 10.00-15.00)
– Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińkiego Filia nr 9 ul. Krańcowa 106 Lublin
– Solarium nr 1 al. Spółdzielczości Pracy 36 Lublin
– SKLEP Święty Spokój ul.Bramowa 6 Lublin,
– Kącik Urody- Salon Kosmetyczny ul. Grażyny 18,
– Polska Marka, ul. Archidiakońska 6,
– Salon Fryzjerski „Metamorfoza” przy ul. Bolesława Śmiałego 4.

Szczegóły pod numerem telefonu 781 556 404, a także na Facebook’owej stronie: „Zbiórka naklejek z Biedronki na maskotki dla USD w Lublinie”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.