Pomóżmy 3-letniej Natalce pokonać raka! W głowie dziewczynki jest guz, który ją zabija

natalia gryn guz
Pomóżmy 3-letniej Natalce Gryn z Grabowca pokonać raka | materiały nadesłane

Trwa akcja pomocy chorej Natalki Gryn z naszego regionu. Czas goni, bo brakuje jeszcze 130 000 zł, a na pomoc zostały jeszcze tylko 12 godzin!

Do akcji pomocy 3-letniej Natalce Gryn z Grabowca włączyli się ludzie dobrej woli z naszego regionu. Dotychczas udało się zebrać ponad 216 000 zł, brakuje jeszcze 130 000 zł. Dziewczynka choruje na nowotwór złośliwy złącza czaszkowo-rdzeniowego (niskozróżnicowany struniak) i tylko pilna operacja usunięcia guza z główki otworzy Natalce szansę na dalszą walkę o życie.

Wykonania tego skomplikowanego zabiegu podjął się dr med. Adolf Müller z kliniki w Ratyzbonie, który specjalizuje się w operowaniu tego rodzaju guzów. Dziewczynka przeszła już częściowe usunięcie guza i wyczerpującą chemioterapię, jednak dalsze leczenie możliwe jedynie w Niemczech.

Natusia jest po 5 seriach chemioterapii. Teraz musimy jak najszybciej pojechać na operację do doktora Mullera! Tylko to otworzy nam drogę do protonów, do ratowania życia Natalki. Niestety, cena operacji jest powalająca…” – powiedziała mama Natalki, pani Agnieszka Gryn.

W pomoc małej wojowniczce włączyła się m.in. grupa „Licytacje dla Hani Terleckiej”, licząca ponad 74 000 członków. Powstała na potrzeby innej dziewczynki – Hani Terleckiej z Kielc, która w USA również walczy z nowotworem mózgu.

Szansę na kosztowną terapię dały jej m.in. ogromne serca uczestników licytacji. Podczas której licytowano wszystko: lot helikopterem, ale także domowe przetwory, własnoręcznie upieczone chleby, czy usługi kosmetyczne. Dlatego też, po wylocie Hani do Stanów, założycielki grupy zdecydowały o tym, że będzie ona pomagała także innym dzieciom.

Akcja #Haniapomocnik będzie przebiegała właśnie na portalu licytacyjnym. Chcemy odwrócić sytuację – kiedyś Hania potrzebowała pomocy, a teraz to ona będzie pomagać innym” – wyjaśnia Marta Brzezińska z grupy pomocników Hani.

I tak właśnie na profil „Licytacje dla Hani Terleckiej” trafiła Natalka. Licytacje dla maluszka już trwają. Niestety, do zebrania wciąż pozostaje ogromna kwota: 130 000. A czasu jest tak niewiele! Rodzice dziewczynki muszą wpłacić całą sumę już w środę. To jedyna szansa Natalki na powrót do zdrowia.

Jak można pomóc 3-letniej Natalce?

Konto bankowe Natalki:
Odbiorca: Fundacja Siepomaga
Adres: ul. Za Bramką 1; 61-842 Poznań
Numer w Alior Banku: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892
IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW
Tytułem: 21506 Natalia Gryn darowizna

Licytacje dla Natalki odbywają się na profilu fb: „Licytacje dla Hani Terleckiej”. Cała kwota z licytacji wpływa bezpośrednio na konto Natalki. Można też wpłacić pieniądze poprzez serwis Siepomaga.pl, gdzie prowadzona jest tam zbiórka środków na leczenie 3-latki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.