Polski Związek Lekkiej Atletyki wspiera modernizację stadionu Start

Prezydent Miasta Lublin, Krzysztof Żuk oraz Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, Jerzy Skucha podpisali porozumienie intencyjne w sprawie modernizacji stadionu Start. Dokument umożliwia aplikowanie o środki na realizację inwestycji z Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

Lublin zamierza zrealizować modernizację stadionu lekkoatletycznego Start wraz z zapleczem przy Al. Piłsudskiego 22. Na obiekcie będą mogły odbywać się imprezy i zawody sportowe oraz zajęcia szkoleniowe. Polski Związek Lekkiej Atletyki poparł realizację inwestycji uznając ją jako ważną i strategiczną dla rozwoju lekkoatletyki w Polsce. Inwestycja ma być zrealizowana przy finansowym zaangażowaniu środków własnych miasta oraz funduszy zewnętrznych. Podpisane dziś porozumienie to wymóg ubiegania się o dofinansowanie przedsięwzięcia z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

fot. nastadiony.pl

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.