Polski Bus: Linia P20 Lublin – Kielce – Kraków bije rekordy

PolskiBus.com 16
Nowoczesne i komfortowe autokary

Nowa linia P20, która prowadzi przez Lublin – Kielce – Kraków bije rekordy popularności. W ciągu zaledwie 4 tygodni od momentu rozpoczęcia sprzedaży, zostało sprzedanych aż 10 000 biletów. Imponujące wyniki sprawiają, że linia P20 w bardzo krótkim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych spośród całej siatki połączeń PolskiBus.com!

– Uruchamiając linię P20 Lublin – Kielce – Kraków byliśmy przekonani, że istnieje duże zapotrzebowanie na podróżowanie na tej trasie. Aż 10 000 sprzedanych biletów w ciągu zaledwie miesiąca utwierdza nas w przekonaniu, że mieszkańcy Lublina i okolic chcą podróżować komfortowymi, najwyższej jakością autokarów przystępnych cenach. – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com

Kursy PolskiBus.com z Lublina do Krakowa przez Kielce są realizowane z przystanku Dworzec PKS o godzinach: 06:20, 11:50, 18:40 oraz 23:59. Natomiast autokary jadące z Krakowa w kierunku Lublina przez Kielce odjeżdżają z Małopolskiego Dworca Autobusowego, przy ul. Bosackiej 18, o godzinach: 06:30, 12:30, 18:00 oraz 00:15.

Przewoźnik różni się od konkurencji. Do dyspozycji podróżujących są nowoczesne i komfortowe autokary wyposażone w klimatyzację, toaletę oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internet. W połączeniu z gniazdkami elektrycznymi, umieszczonymi pod siedzeniami, oferujemy swobodne korzystanie z laptopów, telefonów komórkowych oraz innych urządzeń mobilnych.

Równie ważnym aspektem naszej oferty jest zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i komfortu, dlatego każdy autokar PolskiBus.com wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa. Istotną częścią oferty PolskiBus.com jest przystosowanie autokarów do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Wszystkie nasze pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich. – dopowiada

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.