Polo TV Hit Festival Lublin 2017. Wielki koncert Disco Polo na Arenie Lublin

polo tv hit festiwal
polo tv hit festiwal

MIG, Weekend, Power Play i wiele innych gwiazd a wszystko na jednej scenie. Tak pokrótce zapowiada się Polo TV Hit Festival Lublin 2017 na Arenie Lublin.

 

W sobotę 1 lipca na Arenie Lublin odbędzie się największy festiwal muzyki rozrywkowej Polo TV Hit Festiwal Lublin 2017. Za organizację koncertu odpowiada Grupa ZPR Media i kanał Polo TV.

 

– Będzie to nasz największy festiwal, który tak na prawdę rozpoczyna letnie festiwale. Na tą imprezę zaprosimy nasze największe gwiazdy Disco Polo – mówi Grzegorz Tutkaj, dyrektora ds. marketingu i promocji Polo TV

 

Wśród wykonawców, którzy potwierdzili swą obecność i wystąpią na scenie są m.in. Bayer Full, MIG, Weekend, Mirami, Power Play, Czadoman i wiele innych. Dodatkowo podczas wydarzenia swój jubileusz 25 – lecia występów będzie obchodziła Shazza.

 

Koncert będzie podzielony na cztery części. Podczas pierwszej części scenę opanują laureaci programu Disco Star, czyli programu typu talent show, gdzie amatorscy wykonawcy usiłują zyskać sławę, emitowanego w stacji Polo TV.

 

Druga część będzie transmitowana na żywo na antenie telewizji Polo TV. Będzie to koncert premier. Tutaj telewidzowie będą decydowali, kto uzyska tytuł Super Premiery.

 

Trzecia część będzie składać się z występów jubileuszowych. Czwarta część, czyli najlepszy z najlepszych. Tutaj wszystkie zespoły wykonają po 2-3 utwory swoich największych utworów.

 

Festiwal w Lublinie ma być imprezą cykliczną. Organizator podpisał z MOSiR-em list intencyjny na najbliższe trzy lata. Pełny program imprezy ma być znany w kwietniu, wtedy też rozpocznie się sprzedaż biletów na wydarzenie.

 

Ceny wejściówek mają się rozpoczynać od 25 zł.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Do Zenek:
    społeczeństwo prymitywne ? Bo disco polo ? a jak sam się nap…dolisz wó…ki przy byle okazji to jak myślisz, kim jesteś ? Zastanów się „inteligencie”.