Festiwal muzyki disco polo na Arenie Lublin. Ruszyła sprzedaż biletów

1 lipca na Arenie Lublin odbędzie się Polo TV Hit Festival Arena Lublin 2017. Ruszyła sprzedaż biletów.

 

Już 1 lipca Lublin stanie się stolicą polskiej muzyki tanecznej. Podczas koncertu Polo TV Hit Festival Arena Lublin 2017 usłyszymy zarówno nowości, jak i największe przeboje znane z anteny Polo TV.

 

Na scenie pojawią się m.in.: Weekend, MIG, Power Play, Czadoman, Bayer Full, Mirami, Marcus P, Fanatic, Kordian, Camasutra, B-QLL, Eratox, Jagoda, Megustar, Stereo, Faster, Fisher & Rutkowski, Zajefajni, Lili oraz Shazza.

 

Ośmiogodzinny koncert podzielony został na cztery części. Na początku wystąpią finaliści i laureaci 5. edycji popularnego talent show „Disco Star”. Druga część imprezy to emitowany na żywo w Polo TV koncert 20 najgorętszych premier muzycznych ostatniego roku.

 

Następnie odbędzie się koncert jubileuszowy z okazji 25-lecia scenicznego Shazzy. Wydarzenie to poprowadzi Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full. W czwartej części festiwalu, odbywającej się pod hasłem „Najlepsi z najlepszych”, usłyszymy największe hity disco polo w wykonaniu największych gwiazd.

 

Transmisja na antenie Polo TV od godz. 19.00

 

Bilety w sprzedaży

Bilety są do kupienia w internecie na: www.ebilet.pl, www.twojbilet24.pl oraz w kasach stadionu w dniu koncertu. Ceny wejściówek na trybuny zaczynają się od 24,90 zł, bilety na płytę Areny można nabyć już od 29,90 zł.

 

Organizatorzy przygotowali również specjalną promocję dla studentów. Za okazaniem legitymacji będą mogli kupić bilety po 19,90 zł. Bilety do nabycia w czasie koncertów Lubelskich Dni Kultury Studenckiej.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A czy jest ograniczenjie wiekowe w biletach?
    Bomój syn ma 3 lata to czy jemy też muszę kupywać bilet czy nie?