Policjantka zdobyła dwa złote medale w Pucharze Świata Trójboju siłowego. Serdecznie gratulujemy

Weronika Purgał
fot. KPP Radzyń Podlaski

Starsza posterunkowa Weronika Purgał z radzyńskiej komendy wzięła udział w Pucharze Świata federacji XPC w Trójboju siłowym, jaki odbył się w Siedlcach. I tym razem stanęła na wysokości zadania, zdobywając dwa złote medale w kategorii Kobiet Służb Mundurowych i kategorii Kobiet OPEN do 82,5 kilogramów.

Zawody w Trójboju siłowym

Zawody XPC Powerlifting World Cup 2023 w Trójboju Siłowym to wyzwanie naprawdę dla silnych ludzi. Przedsięwzięcie na skalę światową przyciąga dużą liczbę zawodników. Ogromne ciężary, poświecenie i wymagające przygotowanie to część obowiązków, jakie musi wykonać zawodnik do startu. Jednak dla prawdziwych pasjonatów to tylko zachęta.

Weronika Purgał
fot. KPP Radzyń Podlaski

Starsza posterunkowa Weronika Purgał z radzyńskiej komendy podnoszeniem ciężarów pasjonuje się od kilku lat i odnosi spore sukcesy. Tak też było podczas Pucharu Świata federacji XPC w Trójboju siłowym zorganizowanym kilka dni temu w Siedlcach.

Jak sama przyznaje, warunki były bardzo ciężkie. Oczywiście i tym razem stanęła na wysokości zadania, zdobywając dwa złote medale. Zajęła 1. miejsce w kategorii Kobiet Służb Mundurowych oraz kategorii Kobiet OPEN do 82,5 kilogramów.

Kolejne medale do kolekcji, ale tym razem okupione naprawdę wielkim wysiłkiem. Gratulujemy wytrwałości i pasji oraz życzymy następnych sukcesów — komentuje starszy aspirant Piotr Woszczak

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.