Policjant wyskoczył z szóstego piętra mieszkania przy Onyksowej. Popełnił samobójstwo

IMAG4418 e1476953131983

Nie żyje 41-letni policjant z Komendy Miejskiej w Lublinie. Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania na szóstym piętrze jednego z bloków przy ul. Onyksowej.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę ok. godz. 11. Mężczyzna wyskoczył z okna mieszkania jednego z bloków w Lublinie.

– Dostaliśmy informację o tym, że mężczyzna wyskoczył z szóstego piętra jednego z bloków przy ulicy Onyksowej. Okazało się, że to nasz kolega, funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji – informuje Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Był nim 41-letni funkcjonariusz, który miał za sobą 8 lat nienagannej służby.

Policjanci ustalają przyczyny tak tragicznego zdarzenia. Najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Zanim doszło do tragedii, mężczyzna przebywał w domu ze swoją matką. W pierwszej kolejności pomoc psychologa została udzielona świadkowi.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.