Policjant ratuje kobietę z zalanego auta w Zamościu [NAGRANIE]

Policjant ratuje kobietę z auta na drodze
Policjant ratuję kobietę z auta na drodze

Podczas ulewnego deszczu w Zamościu, policjant wyniósł przerażoną kobietę z zalanego wodą auta.

Heroiczna interwencja policjanta

Wczoraj (4 czerwca) w godzinach popołudniowych nad Zamościem przeszła potężna ulewa, powodując zalanie ulic i budynków. Około godziny 18:15 dyżurny zamojskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodach utkwionych na zalanej ulicy Sikorskiego. Życie pasażerów było zagrożone, gdyż do aut nabierała się woda.

Starszy posterunkowy Adam Lubaś, brodząc w wodzie sięgającej do kolan, podbiegł do jednego z samochodów, gdzie znajdowała się przerażona kobieta. Policjant otworzył drzwi, wziął 23-latkę na ręce i przeniósł ją do radiowozu. Uwolnił także psa z pojazdu.

Później, wspólnie z innymi osobami, policjanci usunęli z zalanej ulicy Opla i BMW na pobliski parking. Na szczęście nikomu nic się nie stało i nikt nie potrzebował pomocy medycznej.

Czy kiedykolwiek byliście świadkami podobnej interwencji? Podzielcie się swoimi historiami w komentarzach lub udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.