Policjanci zarekwirowali automaty do gier hazardowych. W środku lokalu zatrzymali poszukiwanego mieszkańca

Policjanci zarekwirowali automaty do gier hazardowych
Policjanci zarekwirowali automaty do gier hazardowych | fot. KMP Lublin

Trzy automaty do gier hazardowych zabezpieczyli policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Lublinie. Dodatkowo w takcie czynności zatrzymali poszukiwanego mieszkańca Lublina.

Funkcjonariusze zlikwidowali salon gier i zabezpieczyli 3 maszyny do gier losowanych

W poniedziałek (12.09) operacyjni z wydziału zajmującego się przestępczością gospodarczą Komendy Miejskiej Policji wspólnie z funkcjonariuszami Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku weszli do lokalu przy ul. Elektrycznej. Z ustaleń wynikało, że prowadzone są tam gry hazardowe bez wymaganej koncesji lub zezwolenia.

Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 3 automaty służące do prowadzenia gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia. Dodatkowo funkcjonariusze odnaleźli gotówkę w kwocie blisko 5 tysięcy złotych oraz zatrzymali na miejscu poszukiwanego mieszkańca Lublina. Mężczyzna ma do odbycia karę blisko pół roku więzienia.

Zgodnie z ustawą o grach hazardowych automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja. Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.