Policjanci z nowymi rowerami elektrycznymi od marszałka i prezydenta Lublina

Policjanci otrzymali od prezydenta Lublina 4 nowe rowery elektryczne
Policjanci otrzymali od prezydenta Lublina 4 nowe rowery elektryczne

W ubiegłym tygodniu lubelscy policjanci otrzymali dwa rowery elektryczne od marszałka województwa. Tydzień później kolejne elektryczne jednoślady przekazał prezydent Lublina.

Policjanci przesiadają się na rowery elektryczne

Przypomnijmy, że ubiegłym tygodniu marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski przekazał na ręce szefa Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie dwa rowery elektryczne i symboliczny czek na kwotę 60 tys. zł jako dofinansowanie do zakupu radiowozu. Pisaliśmy o tym tu: Policjanci na elektrycznych rowerach. Patrolują ścieżki rowerowe

Natomiast dziś (18.08) prezydent Lublina Krzysztof Żuk złożył wizytę w Komendzie Miejskiej Policji. Włodarz miasta przekazał policjantom cztery elektryczne jednoślady. Zakup rowerów został sfinansowany z budżetu miasta.

„Policjanci zamienią wysłużone, tradycyjne jednoślady na nowoczesne rowery z napędem elektrycznym. Mundurowych będzie można spotkać na ścieżkach rowerowych, miejskich parkach oraz w okolicy Zalewu Zemborzyckiego” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.