Policjanci wspierają Stasia w wyzwaniu #15MLNDLASTASIA

Policjanci wspierają Stasia w wyzwaniu #15MLNDLASTASIA
Policjanci wspierają Stasia w wyzwaniu #15MLNDLASTASIA | mat. Oddział Prewencji Policji Lublin

Policjanci z lubelskiego Oddziału Prewencji wzięli udział w wyzwaniu #15MLNDLASTASIA, aby pomóc czteroletniemu Stasiowi Zielińskiemu w walce z Dystrofią Mięśniową Duchenne’a.

Wsparcie dla Stasia Zielińskiego

Policjanci z Oddziału Prewencji w Lublinie odpowiedzieli na nominację kolegów z Płocka, dołączając do wyzwania #15MLNDLASTASIA. Celem jest zebranie 15 milionów złotych na innowacyjną terapię genową dla czteroletniego Stasia Zielińskiego, który cierpi na Dystrofię Mięśniową Duchenne’a – chorobę prowadzącą do zaniku mięśni.

Funkcjonariusze wsparli zbiórkę, wpłacając pieniądze na konto fundacji oraz wykonując symboliczne pompki. „Stasiu, trzymamy kciuki i wracaj do zdrowia!” – powiedziała młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska.

Policjanci nominowali do wyzwania Oddziały Prewencji Policji w Rzeszowie oraz Kielcach.

Czy dołączysz do wyzwania i wesprzesz Stasia w jego walce? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.