Policjanci weszli do mieszkań użytkowanych przez 30-latka. Znaleźli narkotyki i wagi

marihuana susz marihuany narkotyki
Susz marihuany | fot. KMP Lublin

Policjanci weszli do dwóch mieszkań użytkowanych przez 30-latka z Lublina. Ujawnili w nich narkotyki i wagi elektroniczne do porcjowania. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Marihuana i wagi w mieszkaniach 30-latka z Lublina

Zatrzymanie było efektem pracy operacyjnej policjantów z 4 komisariatu. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że jeden z mieszkańców Lublina może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

Kryminalni po uzyskaniu informacji rozpoczęli przeszukania. W dwóch użytkowanych przez 30-latka mieszkaniach operacyjni odnaleźli łącznie blisko 1,5 kilograma marihuany i wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyku.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek policjantów i prokuratora, sąd aresztował 30-latka na trzy miesiące. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.