Policjanci weszli do lokalu, a tam dyskoteka. Sprawę zgłoszono do sanepidu

dyskoteka klub muzyczny ludzie taniec
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Właściciel dyskoteki w Białej Podlaskiej otworzył lokal mimo zakazu organizowania tego typu imprez. Odpowie za naruszenie przepisów związanych z epidemią.

W miniony weekend policjanci bialskiej komendy przeprowadzili kontrolę przestrzegania przepisów przeciwepidemiologicznych w jednym z lokali na terenie Białej Podlaskiej. W jej trakcie funkcjonariusze ujawnili szereg uchybień.

„Na terenie lokalu wytyczne dotyczące bezpieczeństwa klientów nie były przestrzegane i to zarówno w zakresie utrzymania dystansu społecznego, dezynfekcji rąk i zakrywaniu ust i nosa, jak też ilości gości przebywających w obiekcie, natomiast w atrium lokalu odbywała się dyskoteka” – mówi podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy KMP w Białej Podlaskiej.

W związku z ujawnionymi nieprawidłowościami informacja ta przekazana została do sanepidu. Przypomina, że za łamanie obowiązujących przepisów grozi mandat w wysokości 500 zł. Karę administracyjną w wysokości od 5 do 30 tys. zł może nałożyć też sanepid.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chory kraj dudus wygrywając wygrał następna kadencje naszego reżimu