Policjanci ustalili, że poszukiwana 29-latka ukrywa się w mieszkaniu na Sławinie

68 180180 g

Kryminalni zatrzymali 29-latkę, która poszukiwana była za udział w oszustwach metodą na policjanta oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Łącznie do odbycia ma karę ponad 6 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwana kobieta ukryła się przed policjantami w walizce

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ustalili, że poszukiwana od listopada dwoma podstawami prawnymi 29-latka ukrywa się w jednym z mieszkań na lubelskim Sławinie.

Wczoraj funkcjonariusze pojechali na miejsce, by potwierdzić własne ustalenia. Mieszkanie otworzył im partner kobiety, który twierdził, że 29-latka kilka dni temu wyjechała z Polski.

Kryminalni nie uwierzyli w historię mężczyzny i podczas sprawdzania mieszkania ujawnili poszukiwaną 29-latkę. Kobieta przed policjantami w jednym z pokoi ukryła się w walizce, która umieszczona była w szafie.

Mieszkanka Lublina poszukiwana była m.in. za udział w zorganizowanej grupie przestępczej, która dokonywała oszustw metodą na policjanta na terenie Polski i Niemiec oraz za stręczycielstwo i sutenerstwo. Kobieta wyłudziła od seniorów co najmniej 100 000 złotych.

Poszukiwana 29-latka została zatrzymana. Jeszcze tego samego dnia została doprowadzona do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary 6 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie prawda ona ma innnego chłopaka i nie w Lublinie także darujcie sobie i nie pogrążajcie jej drugiej połówki tym bardziej że mu mowila że niema nikogo na boku jak piszą może i tam coś naskrobala ale napewno nie była jakaś puszczalska jak piszą a reszty żal komentować ważne że chłopak jej wierzy zreszto gazeta sama kłamie pisze że 6lat do odsiadki a na dole już że 6lat i 2msc a mówi że będzie czekał na nią ile by miała nie siedzieć także panie uczcie się a nie że chłopak pójdzie siedzieć na rok i nie czekacie bo to bo tamto bierzcie przykład z niegoo