Policjanci przejęli blisko 3 kg substancji psychotropowych. Zatrzymano 6 osób

Przejęte przez funkcjonariuszy substancje psychotropowe
Przejęte przez funkcjonariuszy substancje psychotropowe | fot. KMP Lublin

Operacyjni z komendy miejskiej zatrzymali sześciu mężczyzn w wieku od 24 do 52 lat, którzy odpowiedzą za przestępstwa narkotykowe. Łącznie w ciągu kilku dni policjanci przejęli blisko 3 kilogramy substancji psychotropowych.

Narkotyki w Lublinie

Do przejęcia narkotyków doszło w ubiegłym tygodniu. Podczas realizacji w różnych częściach miasta funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali łącznie sześciu mężczyzn w wieku od 24 do 52 lat. W trakcie przeszukań u zatrzymanych znaleziono znaczne ilości substancji psychotropowych.

Dwaj 24-latkowie posiadali ponad 500 gramów narkotyków. Podobną ilość policjanci odnaleźli u 26-latka. Z kolei u trzech mężczyzn w wieku od 26 do 52 lat operacyjni zabezpieczyli blisko 2 kilogramy substancji psychotropowych oraz gotówkę w kwocie ponad 40 tysięcy złotych.

„Wszyscy zatrzymani byli w posiadaniu groźnych substancji psychotropowych 3CMC. Część narkotyków była już poporcjowana i gotowa do wprowadzenia do obrotu. Według szacunków z takiej ilości narkotyków można było sporządzić około 10 tysięcy porcji dilerskich” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublinie.

Zobacz także: Ile wynosi „działka” lub „porcja” dilerska według prawa? Mamy odpowiedź!

Wszyscy z zatrzymanych usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych. Mężczyźni odpowiedzą m.in. za posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych oraz udział w obrocie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.