Policjanci otrzymali anonimowy donos. Para z Puław handlowała narkotykami

marihuana pieniadze gotowka

Dzięki anonimowej informacji policjanci zatrzymali 25-latka oraz jego 21-letnią partnerkę. Mieszkańcy Puław odpowiedzą za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Oboje trafili do tymczasowego aresztu.

Ukrywali narkotyki w mieszkaniu

Zatrzymanie było efektem pracy policjantów z wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej w Lublinie. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą otrzymali anonimową informację, że dwoje mieszkańców Puław może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

W trakcie przeszukania mieszkania operacyjni zabezpieczyli marihuanę oraz substancję 3-CMC. Łącznie okazało się, że to blisko 350 gramów narkotyków. Część substancji była już poporcjowana. Dodatkowo policjanci na zabezpieczyli mienie w postaci pieniędzy w łącznej kwocie ponad 16 tysięcy złotych.

Właściciele narkotyków zostali zatrzymani. Zarówno 25-latek. jak i 21-latka usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Na wniosek śledczych zostali tymczasowo aresztowani na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Poporcjowane w woreczki strunowe dopalacze 3-CMC | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.