Policjanci odnaleźli zaginionego 37-Latka

policjant kurtka
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nocne poszukiwania zaginionego 37-latka zakończyły się szczęśliwie. Mężczyzna, którego życie mogło być zagrożone, został odnaleziony przez policję i strażaków.

Szczegóły interwencji

W poniedziałek, 3 czerwca, po godzinie 22:00 łęczyńscy policjanci zostali wezwani na interwencję domową do jednej z posesji na terenie powiatu. Jak wynika z relacji zgłaszającej, jej mąż podczas awantury wyszedł z domu i siekierą wybił szybę w samochodzie. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku. Kiedy kobieta zadzwoniła do niego, mężczyzna poinformował, że chce popełnić samobójstwo.

Akcja poszukiwawcza

Po otrzymaniu tej informacji w komendzie ogłoszono alarm i natychmiast rozpoczęto działania poszukiwawcze. W poszukiwania zaangażowali się również strażacy. Teren, na którym prowadzono akcję, jest zalesiony i zakrzaczony, co utrudniało poszukiwania.

łódź policyjna poszukiwanie mężczyzny
łódź z echosondą | poszukiwanie zaginionego mężczyzny | fot. KPP Łęczna

Policjanci przeszukiwali okolice, w których mógł się znajdować zaginiony. Przed godziną 1:00 w nocy mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy, choć miał blisko promil alkoholu w organizmie. Po konsultacji lekarskiej został przewieziony do wytrzeźwienia.

Aspirant sztabowy Magdalena Krasna poinformowała o przebiegu akcji, podkreślając szybkie i skuteczne działanie służb ratunkowych, które pozwoliło na szczęśliwe zakończenie poszukiwań.

Czy podobne sytuacje miały miejsce w Waszym otoczeniu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami w komentarzach lub udostępnijcie ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.