Policjanci mieli informację o dopalaczach. Weszli do mieszkania na Tatarach

68 168553
Dopalacze w mieszkaniu na Tatarach | fot. KMP Lublin

Policjanci z VI komisariatu zatrzymali 40-letnią mieszkankę Lublina, która w mieszkaniu na Tatarach miała dopalacze. Do tej samej sprawy zatrzymany został 20-latek.

Policjanci z VI komisariatu weszli w posiadanie informacji dotyczącej dopalaczy. Podczas przeszukania mieszkania na osiedlu Tatary odnaleźli ponad 200 gramów dopalaczy. Ich właścicielką okazała się 40-latka dodatkowo poszukiwana przez policjantów.

Kryminalni zatrzymali także 20-latka, przy którym ujawnili kilka gramów dopalaczy. Wczoraj oboje trafili do policyjnego aresztu. Sprawę prowadzą policjanci z VI komisariatu. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.