Policja szuka 5-letniego Dawida. Jego ojciec zabrał go z domu i rzucił się pod pociąg

dawid żukowski
Policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego | fot. KSP Warszawa

Policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego. W środę zabrał go z domu ojciec i odjechał w nieznanym kierunku. Wieczorem mężczyzna rzucił się pod pociąg, natomiast nie jest znane miejsce pobytu chłopca.

Ojciec zabrał Dawida z domu w środę około godz. 17 i odjechał w nieznanym kierunku. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a lotniskiem Okęcie.

Tego samego dnia przed godz. 21 ciało 32-latka zostało znalezione na przejeździe kolejowym – mężczyzna zginął potrącony przez pociąg. Samochód mężczyzny został znaleziony około trzech kilometrów od miejsca tragedii.

Nieznane jest obecnie miejsce pobytu chłopca. W poszukiwania zaangażowanych jest kilkuset policjantów i strażaków, psy tropiące, a także policyjny śmigłowiec i żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Sprawdzane są wszystkie miejsca, gdzie w ostatnich godzinach życia przebywał ociec, co zostało ustalone na podstawie logowań telefonu. Służby szukają również chłopca u jego rodziny i znajomych.

Rysopis: Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policjanci zwracają się o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

AKTUALIZACJA: Dawid Żukowski nie żyje. Policjanci znaleźli zwłoki 5-letniego chłopca

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.