Dawid Żukowski nie żyje. Policjanci znaleźli zwłoki 5-letniego chłopca

Policjanci znaleźli zwłoki 5-letniego Dawida Żukowskiego | fot. KSP Warszawa

W sobotę zakończono poszukiwania zaginionego 5-letniego Dawida Żukowskiego. Po 11 dniach poszukiwań policja znalazła ciało 5-letniego chłopca w okolicach autostrady A2, przy węźle Pruszków.

Policjanci uczestniczący w poszukiwaniach małego Dawida na trasie pomiędzy Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim odnaleźli ciało dziecka. Dziękujemy wszystkim służbom, instytucjom oraz osobom prywatnym, które uczestniczyły w poszukiwaniach i wspierały nas w ich trakcie” – czytamy w komunikacie Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Dawid Żukowski nie żyje

Dawid zaginął 10 lipca, kiedy to jego 32-letni ojciec Paweł Żukowski zabrał z domu bez wiedzy matki i odjechał w nieznanym kierunku. Tego samego dnia przed godz. 21 ciało 32-latka zostało znalezione na przejeździe kolejowym – mężczyzna zginął potrącony przez pociąg. Samochód mężczyzny został znaleziony około trzech kilometrów od miejsca tragedii.

Policja wszczęła akcję poszukiwawczą za 5-lakiem. Mimo ogromnych sił rzuconych w rejon Grodziska Mazowieckiego, przez ponad dziesięć dni nie udawało się odnaleźć chłopca. Łącznie przeczesano ponad 4 tys. hektarów. W poszukiwaniach wykorzystywane były policyjne drony i śmigłowce, a także psy tropiące.

W sobotę ciało chłopca znaleziono w zbiorniku wodnym w okolicach autostrady A2, przy węźle Pruszków, który był kilkukrotnie przeszukiwany. Nie wiadomo czy Dawid był już martwy czy wrzucony po prostu utonął.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.