Policja szuka 40-latka. Miał zabić żonę w Warszawie. Może ukrywać się w okolicach Zamościa

40-letni Tomasz Harczuk ścigany listem gończym za zabicie żony
40-letni Tomasz Harczuk ścigany listem gończym za zabicie żony | fot. KWP Liblin

Poszukiwany listem gończym jest 40-letni Tomasz Harczuk podejrzany o zabójstwo swojej żony. Do zbrodni doszło w nocy z 24 na 25 lipca w Warszawie. Najprawdopodobniej mężczyzna obecnie ukrywa się w okolicy Zamościa.

Tomasz Harczuk

Policja ściga listem gończym 40-letniego Tomasza Harczuka, który jest podejrzany o zabójstwo swojej żony w nocy z 24 na 25 lipca bieżącego roku.

„Poszukujemy 40-letniego Tomasza Harczuka podejrzanego o zabójstwo swojej żony w nocy z 24 na 25 lipca br. Do zdarzenia doszło w Warszawie. Z naszych ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego” – poinformował nadkom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Najprawdopodobniej porusza się samochodem marki Volkswagen Passat kombi z 2000 roku o nr rej. LZ 53727. Policjanci podejrzewają, że mógł go porzucić lub zaparkować w ustronnym miejscu, być może w lesie.

Policja apeluje do osób, które widziały tego mężczyznę lub samochód, którym się porusza.

„Prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 112” – apeluje nadkom. Andrzej Fijołek.

Volkswagen Passat o nr rej. LZ 53727 należący do ściganego Tomasza Harczuka
Volkswagen Passat o nr rej. LZ 53727 należący do ściganego Tomasza Harczuka | fot. KWP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.