Policja publikuje wizerunek uciekiniera

Sąd zgodził się na opublikowanie wizerunku Bartosza Lisa, który wczoraj rano uciekł z jednego z lubelskich szpitali. Policja poszukuje zbiega.

Do ucieczki 24 letniego mężczyzny doszło wczoraj rano. Skazany na karę pozbawienia wolności Bartosz Lis oddalił się z jednego z lubelskich szpitali.

Policjanci wystąpili do Sądu Rejonowego- Lublin – Wschód o zgodę na publikację danych i wizerunku skazanego. Ktokolwiek widział Bartosza Lisa, bądź zna miejsce jego przebywania, proszony jest o kontakt z najbliższa jednostka Policji.

Wszelkie informacje można przekazywać osobiście bądź telefonicznie dzwoniąc na numer pogotowia policyjnego. Zapewniamy pełną anonimowość.

Z ostatniej chwili: >Uciekinier złapany przez policję<

Wczorajszy materiał: >Lublin: Więzień uciekł ze szpitala. Trwają poszukiwania w całym mieście<

(fot. policja)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.