Więzień uciekł ze szpitala. Uciekinier złapany przez policję

kajdanki na rękach
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Do zatrzymania doszło dziś po godzinie 18.00 na dworcu PKS w Lublinie. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony dlatego nie podjął już dalszej ucieczki.

Do ucieczki doszło w czwartek przed godz. 6:50. Mężczyzna uciekł przez okno na drugim piętrze szpitala MSWiA. Z budynku wydostał się schodząc po rynnach i gzymsach.

W piątek po godzinie 18 przyjechał taksówką na dworzec PKS przy al. Tysiąclecia w Lublinie. Mężczyzna najprawdopodobniej miał w planach dalszą ucieczkę. Po chwili był już w rękach funkcjonariuszy, którzy od chwili jego ucieczki prowadzili jego poszukiwania. Byli to policjanci z KMP w Lublinie oraz funkcjonariusze Straży Więziennej.

Mężczyzna był całkowicie zaskoczony. Teraz musi się liczyć z dodatkową karą 2 lat pozbawienia wolności za ucieczkę. Do tej pory „odsiadywał” wyrok za włamania i kradzieże. Zgodnie z wyrokiem sądu powinien opuścić więzienie w 2024 roku.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.