Policja poszukuje 45-letniego mieszkańca Lublina. Zniknął nagle wieczorem

Radiowóz policji na sygnałach
Radiowóz policji na sygnałach | fot. Dominik Wąsik

Mężczyzna ostatni raz był widziany przez najbliższych w czwartek, 13 czerwca wieczorem.

Zaginął Sebastian S.

Mieszkaniec Lublina widziany był po raz ostatni przez rodzinę 13 czerwca około godz. 20:00. 45-latek do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy jasne, krótkie, proste z widocznymi zakolami, oczy niebieskie. W chwili zaginięcia ubrany był w granatowy polar, jeansy, beżową koszulkę z krótkim rękawem, buty, sportowe buty marki PUMA. Zaginiony miał ze sobą ciemny plecak, dokumenty oraz telefon komórkowy.

Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z KP I w Lublinie (al. Unii Lubelskiej 23) telefon 47 811 24 00, z najbliższą jednostką Policji lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.