Polcon 2017 w Lublinie. Największe święto fantastyki właśnie się rozpoczęło

Polcon 2017 w Lublinie rozpoczął się w czwartek. Do niedzieli stolica Lubelszczyzny będzie też stolicą fanów szeroko pojętej fantastyki!

 

Polcon 2017 w Lublinie potrwa do niedzieli. To cykliczny konwent miłośników fantastyki. Bogaty program sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Udział w Polconie to okazja do spotkania niesamowitych gości z Polski i z zagranicy, wzięcia udziału w uroczystej gali literackiej i odwiedzenia stoisk wystawców. W programie imprezy znajdziemy m.in.: spotkania z pisarzami, panele, wykłady, filmy i konkursy, Games Room pełen gier planszowych, blok dla fanów esportu i gier elektronicznych, wiele pokazów, warsztatów i koncertów.

 

Organizatorem imprezy LSF „Cytadela Syriusza”, twórca Festiwalu Fantastyki Falkon – jednego z największych konwentów tego typu w Polsce. Polcon odbywa się niemal w samym sercu Lublina, na terenie miasteczka akademickiego UMCS. Wybrane punkty programu mają charakter otwarty, dotyczy to przede wszystkim wydarzeń plenerowych. Otwarte strefy umożliwiają udział w Polconie bez konieczności zakupu biletu. Na najciekawszą część wydarzenia wejście jest płatne, przy czym punkty programu odbywają się przez całą dobę!

 

24 – 27 SIERPNIA 2017, LUBLIN
TEREN MIASTECZKA AKADEMICKIEGO UMCS
PL. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ 5

Więcej informacji:
www.polcon2017.pl
www.facebook.com/Polcon
www.facebook.com/Polcon2017LublinWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.