Poizdów: Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem. Cztery osoby trafiły do szpitala

68 95419

Kierowca forda stracił panowanie nad pojazdem na zakręcie. Cztery osoby, w tym 2-letnie dziecko trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch pojazdów.

Do wypadku doszło we wtorek kilka minut po godzinie 23.00 w miejscowości Poizdów na drodze krajowej K-48. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący fordem 21-latek z Ryk na łuku jezdni stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w jadący prawidłowo z przeciwka samochód alfa romeo.

Pojazdy zostały bardzo mocno zniszczone. Aby uwolnić poszkodowanych z wnętrza rozbitych samochodów ratownicy musieli użyć ciężkiego specjalistycznego sprzętu. Autami podróżowały w sumie 4 osoby. Kierujący fordem oraz trzy osoby z alfa romeo trafili do szpitali w Lublinie i Lubartowie.

Jak wykazały badania kierowca forda był trzeźwy. Pozostał w szpitalu na obserwacji. Kierująca alfą romeo 31-latka z Białej Podlaskiej doznała licznych obrażeń. Podróżujące autem 2-letnie dziecko doznało jedynie lekkich potłuczeń. Urazu kończyn oraz ogólnych potłuczeń doznała również 23-letnia pasażerka tego pojazdu.

68-95418

(źródło: Policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.