Pogoda na Sylwestra i Nowy Rok 2020/2021. Sprawdź, jaka będzie pogoda

mgła
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Prognoza pogody na Sylwestra 2020/2021 i Nowy Rok 2021. Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w noc sylwestrową 31 grudnia 2020 r. i 1 stycznia 2021 (31.12.2020-1.01.2021)?

Pogoda Sylwester 2020 (czwartek)

Ostatni dzień 2020 roku będzie ze sporą ilością chmur, w zachodnich i południowo-zachodnich województwach wyjrzy zza chmur słońce. Natomiast na Podkarpaciu, częściowo w Małopolsce i Lubelszczyźnie wystąpią opady deszczu i deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Słabe opady deszczu możliwe będą miejscami na północnym zachodzie.

Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze wyniesie od 1°C do 3°C, najcieplej, około 4°C, będzie na południowym zachodzie i południowym wschodzie, a na Podhalu -1°C. Będzie wiał słaby wiatr, co sprzyjać będzie miejscami wystąpieniu mgieł, zwłaszcza przed południem i ponownie wieczorem.

Noc sylwestrowa 2020/2021 (czwartek/piątek)

Na południowym wschodzie i wschodzie nadal pochmurno z opadami deszczu ze śniegiem, deszczu, a miejscami samego śniegu. Najwięcej śniegu spadnie w obszarach podgórskich. Nad resztą kraju sucho, ale też mglisto. Uwaga – miejscami mgły będą gęste. Najcieplej będzie na południowym wschodzie: do 1°C, nad morzem około 0°C, na pozostałym obszarze temperatura minimalna wyniesie od -5°C do -1°C. Wiatr będzie słaby.

Nowy Rok 2021 (piątek)

Na krańcach południowo-wschodnich nadal występować będą opady deszczu ze śniegiem, śniegu, a miejscami samego deszczu, choć stopniowo będą zanikać. Na pozostałym obszarze bez opadów, choć w wielu miejscach, zwłaszcza początkowo będzie pochmurno i mglisto. Przejaśnienia pojawią się zwłaszcza na południu kraju. Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr nadal słaby.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.