Podkreślone słowa na Messengerze na Facebooku. Sprawdź, co to!

Od kilku dni na Facebooku podczas pisania z drugą osobą na Messengerze podkreślają nam się różne słowa m.in. nie, środa, czwartek. Czym jest to spowodowane i jak to wyłączyć?

 

Messenger podkreśla słowo “nie”. Dlaczego?

Czy w ostatnich dniach podczas prowadzenia rozmowy za pomocą aplikacji Messenger spotkaliście z dziwnym błędem podczas pisania? Mowa tu o podkreślanych słowach takich jak m.in. pon, wt, niedziela, poniedziałek, wtorek itd. Jednak najbardziej powszechnym słowem jakie jest podkreślane jest słowo „nie”.

 

Dlaczego wyrazy są podkreślane?

Postaramy się szybko to Wam wytłumaczyć. Otóż Facebook wprowadził nową funkcję na Messengerze. Podkreślone wyrazy oznaczają dni tygodnia oraz ich skróty. I w ten oto sposób słowo „nie” można tłumaczyć jako skrót od „niedziela”.

 

No dobra, ale czemu ma to służyć?

Podkreślenie wyrazów ma za zadanie umawianie wspólnego spotkania/planu ze znajomym, z którym właśnie prowadzimy konwersację. Wystarczy kliknąć podkreślony wyraz, a aplikacja otwiera nam nowe okienko, gdzie możemy utworzyć plan. Możemy wybrać dowolny dzień tygodnia, datę, godzinę, a nawet lokalizację. Później aplikacja wyśle nam przypomnienie o spotkaniu.

 

Nowa opcja jest rozszerzeniem funkcji Start Plan, nad którą Facebook pracuje od dłuższego czasu. Ma ona za zadanie ułatwić nam planowanie spotkań ze znajomymi. To jednak nie koniec zmian.

 

Od 11 lipca Facebook wprowadził na messengerze reklamy. Dzięki temu reklamodawcy będą mogli umieszczać w komunikatorze reklamy. Oferta ma pomóc firmom dotrzeć do większej liczby klientów. Dzięki reklamom firmy zwiększą zasięg swoich kampanii.

 

Ukryte funkcje Facebook Messengera

Messenger posiada też sporo funkcji, o których przeciętni użytkownicy często nie wiedzą. Za pomocą aplikacji można m.in. zadzwonić lub przeprowadzić rozmowę wideo, zagrać ze znajomym w grę, wysłać gif’a czy swoją lokalizację.6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W tv – reklamu
    W radio – reklamy
    Na fb – latają reklamy
    I jeszcze w messendżerze???
    Jak to zablokować?

  2. No tak… sterta niepotrzebnych rzeczy w Messenger a potem się człowiek dziwi, że telefon zamula jak się internet odpali…