Podejrzany mężczyzna śledzi młode kobiety. Mieszkanki ostrzegają

mężczyzna kaptur noc cień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkanki dzielnicy Wrotków w Lublinie ostrzegają przed podejrzanym mężczyzną, który śledzi młode kobiety. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Podejrzany mężczyzna śledzi młode kobiety

„Jeżeli jesteś z dzielnicy Wrotków lub okolic przeczytaj uważnie. Część z was mogła już zauważyć, że w województwie lubelskim zaginęło parę dziewczyn. Pragnę poinformować wszystkich mieszkających w Lublinie lub gdziekolwiek indziej, żebyście na siebie uważali.

3 stycznia razem z koleżanką około 16:00 wracałyśmy do domu, gdy nagle znikąd pojawił się nieznajomy i podejrzanie wyglądający facet ubrany cały na czarno. Mężczyzna zaczął za nami iść. Wszystko by było w porządku, gdy nagle skręciłyśmy, on również to zrobił.

Gdy powiedziałam głośno, że idziemy do domu, poszłyśmy do przypadkowej klatki. Kiedy widział, że dzwonimy, ukrył się za choinką i nas obserwował. Nikt nie odbierał domofonów. Przyznam, że zaczęłyśmy trochę panikować. Nagle przyszła para z zakupami, która otworzyła nam drzwi i mogłyśmy się schować. Facet po paru minutach zniknął.

Następnego dnia około godziny 16 mężczyzna zaczął gonić moją koleżankę. Stało to się koło Stokrotki przy ul. Samsonowicza. Na szczęście dotarła do sklepu i nic się nie stało.

Kochani uważajcie na siebie i radzę nie wychodzić wieczorem nigdzie, nieważne czy będziecie sami, czy z kimś. Zostańcie w domach dla własnego bezpieczeństwa. Jeżeli możecie przekażcie to dalej, żeby więcej osób wiedziało o zaistniałych sytuacjach” – czytamy w nadesłanej wiadomości do naszej redakcji.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. W Lublinie w ciągu ostatnich 5 lat zaginelo 5 kobiet, w tym 55-latka, 75-latka i 85-latka która wsiadła z zanikami pamięci do przypadkowego autobusu. Historia nie trzyma się kupy, bycie ubranym na czarno jest podejrzane? Chyba każdy ma czarne ubrania. W ogóle jaki to jest podejrzany wygląd? Ta historia to prawdopodobnie tylko paranoja jakiejś nastolatki.

  2. Za mną też szedł podejrzany typ w okolicy Medalionów. Wyszłam z cukierni i szedł za mną niczym cień. Ja w lewo – on w lewo. Ja w prawo – on w prawo. Doszedł zaa mną na przystanek przy Herbapolu. Wsiadłam do autobusu, a on odszedł z przystanku.

  3. Nałkowskich to zawsze było wysypisko stalkerów dziewczyn. Oni są dobrze znani mieszkańcom osiedla.

  4. Na Wrotkowie nie widać żadnych patroli policji, czy straży miejskiej, troszke opuszczona dzielnica. Każdy czuł by się bezpieczniej gdyby patroli było troszkę więcej w godzinach wieczornych.