Śledził kobietę, po czym wszedł za nią do klatki. Uważajcie na tego mężczyznę!

mężczyzna kaptur noc cień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkanka Czechowa ostrzega przed mężczyzną, który śledzi młode kobiety. Za jedną z nich wszedł do klatki i próbować wtargnąć do windy. Kobiecie udało się uciec.

Do zdarzenia doszło późnym wieczorem przy ul. Szpinalskiego w dzielnicy Czechów. O sprawie poinformowała nas jedna z czytelniczek.

„Moją koleżankę spotkała przykra a być może przerażająca sytuacja, bo kto wie, jak mogło się to skończyć. Może ktoś miał podobna sytuacje, a może kogoś to ostrzeże” – pisze.

Podejrzany mężczyzna

„Przy ulicy Szpinalskiego około godz. 22 kręcił się podejrzany mężczyzna: wzrost ok. 165 cm, wiek ok. 30 lat. Śledził koleżankę i wszedł za nią do klatki, próbował wbiec do windy. Odepchnęła go i wybiegła z klatki, on pobiegł za nią. Wcześniej kręcił się podobno pod balkonami. Całe szczęście pojawiła się sąsiadka, a mężczyzna się oddalił mówiąc, że nie wie, o co chodzi. Czy ktoś miał podobną sytuację? Uważajcie!” – pisze mieszkanka Czechowa.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Brakuje patroli. Póki jest krótki dzień, szybko zapada zmrok dla bezpieczeństwa wszystkich, w różnych dzielnicach miasta powinny pojawiać się patrole. Co parę dni pojawiają się informacje o zaginięciach i zniknięciach. Czy to normalne? Chyba nie do końca.